30.03.2018
Konferencja zorganizowana została w ramach konsorcjum przez Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ, Wydział Stosunków Międzynarodowych Lwowskiego Państwowego Uniwersytetu im. Iwana Franki, Państwową Wyższą Szkołą Wschodnioeuropejską w Przemyślu, przy współpracy z Centrum Bezpieczeństwa Międzynarodowego i Partnerstwa we Lwowie oraz Polskim Towarzystwem Studiów Międzynarodowych.
więcej o Międzynarodowa konferencja „Transformacja bezpieczeństwa międzynarodowego: uwarunkowania, zagrożenia i wyzwania” we Lwowie - relacja

19.03.2018
Artykuł członka zespołu JMC EUCRIS, dr. Adama Kirpszy, pt. Warunki sukcesu poprawek Parlamentu Europejskiego w zwykłej procedurze ustawodawczej wygrał I edycję Konkursu Polskiego Towarzystwa Nauk Politycznych na najlepszy polskojęzyczny politologiczny artykuł naukowy.
więcej o Artykuł dr. Adama Kirpszy wygrał Konkurs PTNP na najlepszy polskojęzyczny artykuł politologiczny

Zapytanie ofertowe na zakup i dostawę książek

19.03.2018
Ogłaszamy zapytanie ofertowe na zakup i dostawę książek do zajęć w ramach studiów II stopnia „ISAD - International Security and Development” na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Zapytanie ofertowe na zakup i dostawę książek

13.03.2018
8 marca. odbyło się seminarium naukowe poświęcone problematyce dostępu do broni palnej i amunicji w kontekście rosnących wyzwań i zagrożeń bezpieczeństwa oraz towarzyszących im tendencji społecznych i projektów polityczno-prawnych dotyczących zarówno liberalizacji, jak też restrykcji dostępu do broni i amunicji.
więcej o Seminarium naukowe „Dostęp do broni palnej i amunicji a bezpieczeństwo obywateli”

Publikacja dr. Adama Kirpszy w niemieckim wydawnictwie Nomos

10.03.2018
Informujemy, że w niemieckim wydawnictwie Nomos ukazała się publikacja członka zespołu JMC EUCRIS, dr. Adama Kirpszy, pt. Together or separately? Explaining voting cohesion between the Polish and German Members of the European Parliament.
więcej o Publikacja dr. Adama Kirpszy w niemieckim wydawnictwie Nomos