Organizacja pracy sekretariatów i biblioteki w INPiSM UJ

Uprzejmie informujemy, że w dniu 17 września 2020 r., ukazał się ważny dokument - Komunikat nr 22 Kanclerza Uniwersytetu Jagiellońskiego w sprawie organizacji pracy na Uniwersytecie Jagiellońskim w związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wśród społeczności akademickiej Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Komunikat ten reguluje głównie zasady pracy administracyjnej i nie dotyczy prowadzenia zajęć dydaktycznych i badań naukowych. W związku z powyższym, w najbliższym czasie funkcjonowanie Sekretariatu oraz Biblioteki INPiSM UJ zostanie dostosowane do regulacji zawartych w Komunikacie. Wobec powyższego zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o zapoznanie się z wytycznymi zawartymi w dokumencie i stosowanie się do przepisów regulujących organizację pracy w Instytucie Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ.

Data opublikowania: 21.09.2020
Osoba publikująca: Jakub Żurawski