Russian propaganda - wykład profesora Christophera Paula z Uniwersytetu Kalifornijskiego oraz analityka RAND Corporation

Termin: 10.10.2018
Miejsce: Collegium Wróblewskiego, ul. Olszewskiego 2, s. 223, godz. 17:00 - 19:00
Organizator: Koło Naukowe Bezpieczeństwa Narodowego UJ, Zakład Bezpieczeństwa Narodowego UJ, Dowództwo Komponentu Wojsk Specjalnych

Koło Naukowe Bezpieczeństwa Narodowego UJ we współpracy z Dowództwem Komponentu Wojsk Specjalnych oraz Zakładem Bezpieczeństwa Narodowego UJ ma przyjemność zaprosić państwa na wyjątkowe spotkanie. Naszym gościem będzie Profesor Christopher Paul z Uniwersytetu Kalifornijskiego, analityk RAND Corporation. Przeprowadzi on wykład poświęcony jego badaniom nad wpływem i efektywnością propagandy rosyjskiej. Omówione zostaną między innymi kwestie socjologiczne zjawiska efektywności propagandy, charakterystyczne modele oddziaływania oraz teorie obrony przed tym procesem. Po wykładzie przewidziany jest czas na pytania oraz dyskusję.

Wykład w języku angielskim odbędzie się 10 października o godzinie 17:00 w auli 223 budynku Collegium Wróblewskiego przy ulicy Olszewskiego 2.

Data opublikowania: 03.10.2018
Osoba publikująca: Michał Dulak