The 3rd Jagiellonian Interdisciplinary Security Conference

Termin: 28.09.2021 - 29.09.2021
Miejsce: Online
Organizator: Katedra Bezpieczeństwa Narodowego INPiSM UJ
Witryna internetowa: zbn.inp.uj.edu.pl/3jisc
Kontakt: artur.gruszczak@uj.edu.pl

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w organizowanej w dniach 28-29 września 2021 r. przez Katedrę Bezpieczeństwa Narodowego Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ we współpracy z Global Trends Lab Priorytetowego Obszaru Badawczego Society of the Future, międzynarodowej konferencji online pt. “The 3rd Jagiellonian Interdisciplinary Security Conference, Innovative Security Governance: Interdisciplinary Perspectives”.

Celem konferencji jest debata i refleksja nad współczesnymi formami zarządzania bezpieczeństwem w ujęciu interdyscyplinarnym i przekrojowym. Nacisk położony zostanie na innowacyjne formy i metody zrządzania, technologie wspomagające polityki bezpieczeństwa w różnych sektorach i wymiarach, a także nowatorskie ujęcia teoretyczne i koncepcje bezpieczeństwa formułowane w wielu dyscyplinach ulokowanych w dziedzinie nauk społecznych, a także pokrewnych dziedzinach nauki.

Konferencja odbędzie się w języku angielskim, a udział w niej jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje na temat konferencji oraz rejestracji, można znaleźć na stronie internetowej: http://www.zbn.inp.uj.edu.pl/3jisc.

Serdecznie zachęcamy Państwa do udziału w obradach i dyskusji na ważne tematy dotyczące współczesnego zarządzania bezpieczeństwem.

 

Data opublikowania: 03.09.2021
Osoba publikująca: Jakub Żurawski