VI Kongres Afrykanistów Polskich - zaproszenie

Termin: 21.05.2020 - 23.05.2020
Miejsce: Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Organizator: Polskie Towarzystwo Afrykanistyczne, Jagiellońskie Centrum Badań Afrykanistycznych, Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ, Instytutem Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ, Instytutem Etnologii i Antropologii Kulturowej UJ
Witryna internetowa: www.kongresafrykanistyczny.pl

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w VI Kongresie Afrykanistów Polskich, który odbędzie się w dniach 21–23 maja 2020 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Wydarzenie to organizowane jest przez Polskie Towarzystwo Afrykanistyczne oraz Jagiellońskie Centrum Badań Afrykanistycznych we współpracy z Wydziałem Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ, Instytutem Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ oraz Instytutem Etnologii i Antropologii Kulturowej UJ.

Celem Kongresu jest przedstawienie wyników najnowszych badań dotyczących problematyki afrykańskiej oraz pogłębienie współpracy naukowej środowiska polskich afrykanistów. W swym założeniu Kongres ma charakter interdyscyplinarny, stąd też gorąco zapraszamy wszystkich badaczy zainteresowanych problematyką afrykanistyczną reprezentujących różne dyscypliny badawcze.

Warunkiem udziału w Kongresie jest wysłanie do organizatorów formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie: https://tinyurl.com/yyr92z93

Dodatkowe informacje na temat Kongresu dostępne są na stronie internetowej: www.kongresafrykanistyczny.pl

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w obradach.

Data opublikowania: 26.01.2020
Osoba publikująca: Jakub Żurawski