Wykład gościnny – Dr Josep Maria Reniu i Vilamala, profesor Uniwersytetu w Barcelonie

Termin: 09.01.2019
Miejsce: Auditorium Maximum, Aula Średnia A
Organizator: Katedra Konstytucjonalizmu i Ustrojów Państwowych INPiSM

Katedra Konstytucjonalizmu i Ustrojów Państwowych Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na wykład:

Parties and party systems in Spain: the relevance of multilevel politics,

który wygłosi Dr Josep Maria Reniu i Vilamala, profesor Wydziału Prawa Konstytucyjnego i Nauk Politycznych Uniwersytetu w Barcelonie, przebywający w INPiSM UJ w ramach programu Erasmus plus.

Wykład odbędzie się  9 stycznia 2018 roku o godzinie 12:30 w Auditorium Maximum UJ (ul. Krupnicza 33) w Auli Średniej A. Po wykładzie przewidziana jest dyskusja. Językiem wykładu i dyskusji jest angielski.

Informacje na temat zainteresowań badawczych oraz publikacji Profesora można znaleźć na stronie: https://sites.google.com/view/jmreniu/inici.

Data opublikowania: 22.12.2018
Osoba publikująca: Jakub Żurawski