Spotkanie informacyjne Global Trends Lab

Szanowni Państwo,
w nawiązaniu do wcześniejszego newslettera WSMiP, serdecznie przypominam i zachęcam Państwa do udziału w dzisiejszym spotkaniu informacyjnym poświęconym bieżącej działalności Global Trends Lab (GTL) - struktury funkcjonującej w Priorytetowym Obszarze Badawczym Society of the Future w ramach Inicjatywy Doskonałości Uczelni Badawczej na UJ.
Podczas spotkania przedstawiona zostanie strategia GTL, obecne i przyszłe projekty realizowane w Labie skierowane dla Pracowników, Doktorantów i Studentów, organizowane konkursy oraz możliwości zaangażowania się w działalności Laboratorium Dla Nauki.

Spotkanie odbędzie się w dniu dzisiejszym o godz. 16:30 na MS Teams w zespole Global Trends Lab – POB FutureSoc
- bezpośredni link do zespołu: http://bityl.pl/e98Ot
- kod zespołu (MS Teams): sbdtc06

Global Trends Lab (GTL) działa w ramach POB Society of the Future i jest częścią Inicjatywy Doskonałości na Uniwersytecie Jagiellońskim (IDUJ). Lab został stworzony w celu integracji i ułatwienia prowadzenia interdyscyplinarnych badań związanych z czynnikami wpływającymi na przyszłość demokracji oraz modeli politycznych współczesnego świata, ewolucją ładu międzynarodowego i nowego układu sił w stosunkach międzynarodowych, a także z wpływem innowacji i nowych technologii na politykę, bezpieczeństwo i stosunki międzynarodowe. GTL jest wielodyscyplinarną platformą współpracy członków społeczności UJ zainteresowanych tą tematyką. Wszystkich chętnych zapraszamy do naszej grupy na MSTeams (Global Trends Lab – POB FutureSoc)

Jeszcze raz w imieniu Dyrekcji INPiSM serdecznie zachęcam Państwa do udziału w tym spotkaniu.
Z wyrazami szacunku,
Piotr Bajor.

Data opublikowania: 23.03.2021
Osoba publikująca: Michał Dulak