Zaproszenie do współpracy przy organizacji warsztatów Europejskiego Stowarzyszenia Studiów Międzynarodowych

Drodzy Studenci i Doktoranci,

Serdecznie zapraszamy do współpracy wolontariuszy chętnych do pomocy w organizacji prestiżowych warsztatów Europejskiego Stowarzyszenia Studiów Międzynarodowych (European International Studies Association – EISA) pod nazwą European Workshops in International Studies (EWIS), które odbędą się w Krakowie w stulecie powstania nauki o stosunkach międzynarodowych w dniach 26-28 czerwca 2019 r.

EWIS, od swojej pierwszej edycji w 2013 r. bardzo szybko uzyskały rangę niezwykle prestiżowego przedsięwzięcia stanowiącego dla europejskiego środowiska akademickiego okazję do ożywionych dyskusji prowadzonych przez uczestników z różnych uczelni i reprezentujących różne obszary badawcze.

EWIS znane są w środowisku akademickim także ze swojego wysokiego poziomu organizacji, dlatego poszukujemy zaangażowanych osób, które zechcą przyłączyć się do współtworzenia tego prestiżowego przedsięwzięcia zdobywając przy tym dodatkowe doświadczenie w pracach związanych z organizacją międzynarodowych konferencji i zyskując niezwykłą szansę poznania wybitnych badaczy z całej Europy.

Poszukujemy otwartych osób, wykazujących się zapałem do pracy, umiejętnością obsługi sprzętu komputerowego i znajomością j. angielskiego umożliwiającą komunikację z uczestnikami warsztatów. Ponadto, atutem każdego wolontariusza będzie punktualność i chęć do pomocy uczestnikom warsztatów. Po zakończeniu warsztatów wszyscy z zaangażowanych wolontariuszy otrzymają odpowiednie zaświadczenia.

Zachęcamy Wszystkich do wzięcia udziału w tym ważnym dla naszej społeczności akademickiej przedsięwzięciu. To niezwykle prestiżowe spotkanie wybitnych badaczy stosunków międzynarodowych z całej Europy, które dla jest dla nas sporym wyróżnieniem.

Na zgłoszenia czekamy do końca marca 2019 r.

W imieniu organizatorów:
Artur Gruszczak