Gościnny wykład Profesora Marka Rybářa dla doktorantów INPiSM

27.05.2019
Serdecznie zapraszam na gościnny wykład Profesora Marka Rybářa (afiliacja: Department of Political Science, Masaryk University, Brno) pod tytułem: Parties, Personalities, and Patronage: Understanding the Logic of State Politicization.
więcej o Gościnny wykład Profesora Marka Rybářa dla doktorantów INPiSM

Panel Ambasadorów - USA i Polska po 1989 rok

19.05.2019
Serdecznie zapraszamy na debatę "Panel Ambasadorów - USA i Polska po 1989", organizowaną przez Konsulat Generalny USA i Uniwersytet Jagielloński, która odbędzie się 27 maja (poniedziałek) w Auli Dużej Auditorium Maximum w godzinach 11.00-12.30.
więcej o Panel Ambasadorów - USA i Polska po 1989 rok

Debata oksfordzka Jean Monnet Chair EUCRIS - Brexit osłabi Unię Europejską

16.05.2019
Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników i studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego do udziału w debacie oksfordzkiej, która odbędzie się w dniu 20 maja br. o godz. 13:15 w Auli Średniej B Auditorium Maximum (ul. Krupnicza 33). Teza debaty brzmi: Brexit osłabi Unię Europejską. W rywalizacji wezmą udział dwie czteroosobowe drużyny studentów II roku stosunków międzynarodowych. Jedna grupa będzie bronić w/w tezy, podczas gdy druga będzie ją obalać.
więcej o Debata oksfordzka Jean Monnet Chair EUCRIS - Brexit osłabi Unię Europejską

15.05.2019
Katedra Stosunków Międzynarodowych i Polityki Zagranicznej INPiSM UJ serdecznie zaprasza do udziału w Seminarium „Embracing the Needs of All - Restorative Dialogue in International Conflicts”. Seminarium będzie miało nietypową formułę storytellngową. Prelegenci przekażą treści naukowe we wspólnie opowiadanej historii José Pedro Moreira da Silvy zamieszkującego favele Rio de Janeiro.
więcej o Seminarium i Warsztaty: Embracing the Needs of All - Restorative Dialogue in International Conflicts

10.05.2019
Serdecznie zapraszamy całą społeczność akademicką Uniwersytetu Jagiellońskiego na tradycyjną (realizowaną od 2009 r.) debatę kandydatów do Parlamentu Europejskiego z okręgu Małopolska i Świętokrzyskie. Debata odbędzie się 15 maja 2019 r., w godz. 11.00-13.00 w Auli Dużej A Auditorium Maximum (ul. Krupnicza 33).
więcej o Debata z udziałem kandydatów w wyborach do Parlamentu Europejskiego IX kadencji z okręgu Małopolska i Świętokrzyskie