17.01.2020
Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju UJ, Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ, Polskie Towarzystwo Studiów Międzynarodowych (Oddział w Krakowie) zapraszają na otwarte seminarium naukowe pt. Polska w instytucjach międzynarodowych w latach 1918–2018.
więcej o Polska w instytucjach międzynarodowych w latach 1918–2018 – zaproszenie na seminarium CSMR- INPiSM-PTSM

CelUJ w karierę. Targi Pracy 2019

27.11.2019
Szukasz pracy, praktyk? Nie wiesz, gdzie rozpocząć swoją karierę zawodową? Przyjdź i porozmawiaj z przedstawicielami korporacji, przedsiębiorstw, instytucji oraz rekruterami. Bezpośrednie spotkanie z pracodawcami to doskonała okazja na poznanie Twojej przyszłej firmy.
więcej o CelUJ w karierę. Targi Pracy 2019

22.11.2019
Zakład Bezpieczeństwa Narodowego UJ we współpracy z Biurem Karier UJ zaprasza na wykład nt. Rola i miejsce Agencji Wywiadu w systemie bezpieczeństwa państwa, który odbędzie się 5 grudnia br. w godzinach 9:00-11:00 w Auditorium Maximum, ul. Krupnicza 33.
więcej o Rola i miejsce Agencji Wywiadu w systemie bezpieczeństwa państwa - wykład i spotkanie z przedstawicielami AW

10.11.2019
Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ oraz Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ zapraszają na spotkanie z Mirosławem Wróblewskim, Dyrektorem Zespołu Prawa Konstytucyjnego, Międzynarodowego i Europejskiego w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich. Tematem wystąpienie będzie: "Społeczeństwo nadzorowane w dobie nowoczesnych technologii".
więcej o Zaproszenie na spotkanie: Społeczeństwo nadzorowane w dobie nowoczesnych technologii

04.11.2019
Serdecznie zapraszamy całą społeczność WSMiP, do wzięcia udziału w III Dniu Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ pt. "Wyzwania demokracji". Celem tego projektu jest integracja społeczności akademickiej Wydziału, jak również pogłębiona debata naukowa poświęcona jednemu z kluczowych aspektów badań prowadzonych w poszczególnych jednostkach Wydziału.
więcej o III Dzień Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ "Wyzwania demokracji" - zaproszenie