08.02.2021
The Czech Journal of International Relations (CJIR) invites primarily PhD students to a workshop on academic writing and publishing.
więcej o A Workshop on Academic Publishing with the Czech Journal of International Relations Editorial Board Members

Globalne Wtorki. USA Bidena: jaka przyszłość kraju i świata?

21.01.2021
Serdecznie zapraszamy do udziału w szóstym seminarium z cyklu Globalne Wtorki organizowanym przez Global Trends Lab we współpracy z Popularisation Gate w ramach Inicjatywy Doskonałości Uczelnia Badawcza. Tematem spotkania będzie: "USA Bidena: jaka przyszłość kraju i świata?"
więcej o Globalne Wtorki. USA Bidena: jaka przyszłość kraju i świata?

11.01.2021
Katedra Bezpieczeństwa Narodowego UJ zaprasza na wykład nt. „Przywództwo w czasach transformacji cyfrowej organizacji”, w ramach cyklu wykładów online pod hasłem „Leadership”.
więcej o Przywództwo w czasach transformacji cyfrowej organizacji – wykład prof. Wojciecha Czakona

18.12.2020
Serdecznie zapraszamy do udziału w piątym seminarium z cyklu Globalne Wtorki organizowanym przez Global Trends Lab - strukturę Priorytetowego Obszaru Badawczego Society of the Future, we współpracy z Popularisation Gate w ramach Inicjatywy Doskonałości Uczelnia Badawcza.
więcej o Globalne Wtorki - sytuacja wewnętrzna i pozycja międzynarodowa Rosji w obliczu pandemii COVID-19

14.12.2020
The Department of National Security of the Institute of Political Sciences and International Relations, Jagiellonian University is proud to invite to the lecture by Brigadier General (ret.) Dr. František Mičánek from the Czech University of Defence in Brno.
więcej o Strategic environment, strategic culture, and leadership: The strategic triad - Guest Lecture in the “Leadership” series by General František Mičánek