08.04.2021
Koło Nauk Politycznych UJ pragnie serdecznie zaprosić na Ogólnopolską Konferencję Naukową pt. Polska demokracja - buntownicza młodość czy kryzys wieku średniego?
więcej o Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. Polska demokracja - buntownicza młodość czy kryzys wieku średniego?

29.03.2021
INPiSM i Global Trends Lab zapraszają pracowników naukowych i doktorantów prowadzących aktywną działalność naukowo-badawczą w zakresie nauk politycznych, nauk o bezpieczeństwie, nauk ekonomicznych, prawnych, socjologicznych i historycznych.
więcej o Zaproszenie do udziału w konferencji "Kryzys współczesnego systemu bezpieczeństwa: nowa mapa geopolitycznej rywalizacji"

17.03.2021
Serdecznie zapraszamy do udziału w siódmym seminarium z cyklu Globalne Wtorki organizowanym przez Global Trends Lab we współpracy z Popularisation Gate w ramach Inicjatywy Doskonałości Uczelnia Badawcza. Tematem spotkania będzie: Dokąd zmierza UE? Współczesne wyzwania i zagrożenia integracji europejskiej.
więcej o Globalne Wtorki: Dokąd zmierza UE? Współczesne wyzwania i zagrożenia integracji europejskiej

04.03.2021
The Department of National Security of the Institute of Political Sciences and International Relations, Jagiellonian University is proud to invite to the lecture by Dr. Steven Horsley from the School of Business and Leadership at the University of Charleston, West Viriginia, USA.
więcej o System Leadership: Its Role in a Collaborative Environment - Guest Lecture in the “Leadership” series by Dr Steven Horsley

Kurs online z negocjacji – Negotiation Strategies & Techniques Made Easy!

12.02.2021
Center For American Studies zaprasza do udziału w intensywnym weekendowym kursie online z ekspertem od negocjacji i byłym wykładowcą Harvard Law School pt. Negotiation Strategies & Techniques Made Easy!
więcej o Kurs online z negocjacji – Negotiation Strategies & Techniques Made Easy!