International Policy of South Africa - wykład JE Ambasadora RPA

Termin: 01.12.2015
Miejsce: Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych, ul. Jabłonowskich 5, Sala Posiedzeń
Organizator: Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych
Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych
Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

zaprasza na wykład pt.:

International Policy of South Africa

który wygłosi

Jego Ekscelencja
Ambasador Republiki Południowej Afryki w Polsce

Pan Simon Jabulani Ntombela

Wykład JE Ambasadora Republiki Południowej Afryki w Polsce odbędzie się w dniu 1 grudnia 2015 roku, o godzinie 13.45, w Sali Posiedzeń Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ, przy ulicy Jabłonowskich 5.
Wizyta JE Ambasadora RPA organizowana jest w ramach czwartej edycji cyklu Jagiellońskie Spotkania Dyplomatyczne (Jagiellonian Diplomatic Encounters), zainicjowanego przez Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ, w roku akademickim 2012/2013.
Ambasador Republiki Południowej Afryki w Rzeczypospolitej Polskiej
Simon Jabulani Ntombela

JE Ambasador Republiki Południowej Afryki w Polsce, pan Simon Jabulani Ntombela (ur. 1961) jest zawodowym dyplomatą.

W służbie dyplomatycznej pełnił dotychczas wiele rozmaitych funkcji, w tym między innymi był Radcą Ambasad RPA w Kairze i Ugandzie, a w 2015 roku został mianowany Ambasadorem Nadzwyczajnym i Pełnomocnym RPA w Polsce.

Zna biegle osiem (z jedenastu) języków narodowych RPA. Włada także językami angielskim, francuskim oraz arabskim.
Data opublikowania: 23.11.2015
Osoba publikująca: Jakub Żurawski