II tura rekrutacji w ramach programu Erasmus+

Uprzejmie informujemy, że we wrześniu odbędzie się II (dodatkowa) tura rekrutacji w ramach programu Erasmus Plus. Obejmie ona wyłącznie wyjazdy na semestr letni w roku akademickim 2021/2022. Będzie można aplikować jedynie na miejsca niezapełnione w czasie głównej styczniowej rekrutacji.

Rekrutacja zostanie otwarta 6 września, a dokumenty składać będzie można do 17 września.

Wnioski należy składać w systemie USOSweb, jednak dodatkowo w tej rekrutacji będzie konieczne wypełnienie formularza MS Forms, przy pomocy którego będzie można przesłać dodatkowe dokumenty (opinie, zaświadczenia, certyfikaty, itp.) Oba formularze będą aktywne od 6 września.

Dodatkowo 14 września, o godzinie 15:00, odbędzie się spotkanie informacyjno-rekrutacyjne, z Panią Koordynator, Dr Małgorzatą Kułakowską.

Odnośniki do formularzy (wraz z instrukcją) oraz do spotkania, zostaną umieszczone na stronie internetowej Instytutu z początkiem września, w zakładce https://inp.uj.edu.pl/erasmus.

Osoby zainteresowane rekrutacją zapraszamy również do kontaktu z Panią Koordynator na jej wrześniowych dyżurach (1 września, 11.00-12.00 oraz 14 września, 12:00- 13:00).

Data opublikowania: 27.08.2021
Osoba publikująca: Jakub Żurawski