Zmarł Maciej Tomaszewski - absolwent kierunku Bezpieczeństwo narodowe

17.05.2016
Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci Pana Macieja Tomaszewskiego - absolwenta kierunku Bezpieczeństwo narodowe
więcej o Zmarł Maciej Tomaszewski - absolwent kierunku Bezpieczeństwo narodowe

10.05.2016
Dnia 14 kwietnia 2016 roku na Uniwersytecie Jagiellońskim odbyła się konferencja naukowa zatytułowana Stosunki międzynarodowe w Rogu Afryki – wczoraj i dziś/ International Relations in the Horn of Africa – yesterday and today.
więcej o Konferencja naukowa: Stosunki międzynarodowe w Rogu Afryki – wczoraj i dziś/ International Relations in the Horn of Africa – yesterday and today

Debata: Wyzwania polityki wschodniej

30.03.2016
23 marca 2016 r. odbyła się debata „Wyzwania polityki wschodniej" zorganizowana przez Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ oraz dwumiesięcznik „Nowa Europa Wschodnia". W dyskusji udział wzięła zastępczyni redaktora naczelnego NEW Małgorzata Nocuń, dr Piotr Bajor z Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz redaktor naczelny NEW Andrzej Brzeziecki.
więcej o Debata: Wyzwania polityki wschodniej

INPiSM na Dniu Otwartym UJ

23.03.2016
18 marca 2016 roku w Auditorium Maximum odbył się Dzień Otwarty UJ, w czasie którego nasi studenci oraz Dyrekcja Instytutu przybliżali zainteresowanym studia w INPiSM. Stoisko całego WSMiP cieszyło się dużym zainteresowaniem odwiedzających.
więcej o INPiSM na Dniu Otwartym UJ

Konkurs na najlepszą pracę doktorską z zakresu rynku finansowego

08.03.2016
Informujemy, że Komisja Nadzoru Finansowego ogłosiła V edycję konkursu o Nagrodę Przewodniczącego KNF za najlepsza pracę doktorską z zakresu rynku finansowego.
więcej o Konkurs na najlepszą pracę doktorską z zakresu rynku finansowego