Najnowsze analizy i komentarze Zakładu Bezpieczeństwa Narodowego INPiSM UJ

07.03.2018
Informujemy, że w minionym miesiącu ukazały się kolejne analizy i komentarze Zakładu Bezpieczeństwa Narodowego UJ, dotyczące bieżących wydarzeń i procesów współczesnego bezpieczeństwa narodowego i międzynarodowego.
więcej o Najnowsze analizy i komentarze Zakładu Bezpieczeństwa Narodowego INPiSM UJ

Zmarł prof. dr hab. Marek Waldenberg

więcej o Zmarł prof. dr hab. Marek Waldenberg

Nowe studia: MA in Security and Development

22.02.2018
Uniwersytet Jagielloński uruchamia pierwszą edycję anglojęzycznych studiów magisterskich dotyczących międzynarodowego bezpieczeństwa i rozwoju, finansowane dla studentów przyjętych w roku 2018/2019 z grantu NCBR.
więcej o Nowe studia: MA in Security and Development

20.02.2018
Polskie Towarzystwo Nauk Politycznych przyznało dysertacji doktorskiej dr Joanny Mormul I nagrodę w Konkursie na najlepszą pracę doktorską z zakresu nauk o polityce im. Czesława Mojsiewicza.
więcej o Dysertacja doktorska dr Joanny Mormul uznana przez PTNP za najlepszą pracę doktorską 2016 roku

Najnowsze analizy i komentarze Zakładu Bezpieczeństwa Narodowego INPiSM UJ

09.02.2018
Informujemy, że od początku roku ukazało się kilka nowych analiz i komentarzy Zakładu Bezpieczeństwa Narodowego UJ, dotyczących bieżących wydarzeń i procesów współczesnego bezpieczeństwa narodowego i międzynarodowego.