08.10.2018
2 października odbyła się inauguracja roku akademickiego w Instytucie Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ. Uroczystość otworzył Dyrektor INPiSM Dr hab. Robert Kłosowicz, prof. UJ, który przywitał władze rektorskie i dziekańskie, grono profesorskie, wszystkich pracowników oraz licznie zgromadzonych studentów instytutu.
więcej o Uroczysta inauguracja roku akademickiego w Instytucie Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ

Zaproszenie do udziału w projekcie „Inter-Polit Leader”

07.10.2018
Zapraszamy studentów Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych do udziału w projekcie Inter-Polit Leader, dzięki któremu mogą podnieść swoje kompetencje, zdobyć cenne doświadczenie i zaliczyć praktyki.
więcej o Zaproszenie do udziału w projekcie „Inter-Polit Leader”

II Jagiellońska Interdyscyplinarna Konferencja Bezpieczeństwa

02.10.2018
W dniach 17-19 września br. na Uniwersytecie Jagiellońskim odbyła się międzynarodowa konferencja naukowa: The 2nd Jagiellonian Interdisciplinary Security Conference “Friends, Foes and Familiar Strangers: Reassessing Actorness in Times of the Global (Dis)Order”, zorganizowana przez Zakład Bezpieczeństwa Narodowego Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o II Jagiellońska Interdyscyplinarna Konferencja Bezpieczeństwa

26.06.2018
W dniu 13 czerwca 2018 r. w Sali Niebieskiej Wydziału Prawa i Administracji UJ odbyła się konferencja naukowa pt. "Rozbieżność czy wspólnota interesów? Relacje Polski i Niemiec w Unii Europejskiej". Jej celem była prezentacja, analiza i przedyskutowanie wyników projektu badawczego POLGER.
więcej o Relacja z konferencji "Rozbieżność czy wspólnota interesów? Relacje Polski i Niemiec w UE"

Relacja z konferencji Jean Monnet Chair EUCRIS o reformie strefy euro

24.06.2018
W dniu 6 czerwca 2018 r. w Auditorium Maximum w Krakowie odbyła się ogólnopolska konferencja naukowa pt. Reforma strefy euro. Co jest źle i jak to naprawić? Została ona zorganizowana przez Katedrę Studiów nad Procesami Integracyjnymi UJ w ramach projektu Jean Monnet Chair EUCRIS, którego kierownikiem jest prof. dr hab. Janusz Węc.
więcej o Relacja z konferencji Jean Monnet Chair EUCRIS o reformie strefy euro