14.05.2021
Z przyjemnością informujemy, że Instytut został laureatem grantu „Rola i znaczenie Partnerstwa Wschodniego w procesie transformacji państw Europy Wschodniej i Kaukazu Południowego” przyznanego przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP w konkursie „Dyplomacja publiczna 2021”.
więcej o Grant „Rola i znaczenie Partnerstwa Wschodniego w procesie transformacji państw Europy Wschodniej i Kaukazu Południowego” dla konsorcjum koordynowanego przez INPiSM

Poradnik dotyczący postępowań habilitacyjnych

13.05.2021
Rada Doskonałości Naukowej opublikowała poradnik „Postępowania dotyczące nadawania stopnia doktora habilitowanego”, zawierający najważniejsze informacje dotyczące postępowania w zakresie uzyskania stopnia doktora habilitowanego.
więcej o Poradnik dotyczący postępowań habilitacyjnych

25.04.2021
W dniu 16 kwietnia 2021 r. odbyła się międzynarodowa konferencja naukowa online pt. „Kryzys współczesnego systemu bezpieczeństwa: nowa mapa politycznej rywalizacji” organizowana we Lwowie przez Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ we współpracy z Państwowym Uniwersytetem im. Iwana Franki we Lwowie, Global Trends Lab, Centrum Informacji i Dokumentacji NATO na Ukrainie oraz pozostałymi partnerami.
więcej o „Kryzys współczesnego systemu bezpieczeństwa: nowa mapa politycznej rywalizacji” – międzynarodowa konferencja INPiSM we Lwowie

Spotkanie informacyjne Global Trends Lab

23.03.2021
Zapraszamy Państwa do udziału w dzisiejszym spotkaniu informacyjnym poświęconym bieżącej działalności Global Trends Lab (GTL).
więcej o Spotkanie informacyjne Global Trends Lab

15.03.2021
Z wielką radością informujemy, że lic. Wiktor Kowalski, student politologii w Instytucie Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych zajął III miejsce w X edycji Ogólnopolskiego konkursu Szefa ABW na najlepszą pracę magisterską lub licencjacką dotyczącą bezpieczeństwa państwa w kontekście zagrożeń wywiadowczych, terrorystycznych, ekonomicznych.
więcej o Wiktor Kowalski laureatem Ogólnopolskiego konkursu Szefa ABW na najlepszą pracę magisterską lub licencjacką