27.10.2021
Konferencję otworzył Dziekan Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych Dr hab. Paweł Laidler, prof. UJ, który podkreślił jej międzynarodową rozpoznawalność oraz znaczenie w procesie internacjonalizacji WSMiP. Podczas otwarcia obrad głos zabrali również Dyrektor Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Dr hab. Adrian Tyszkiewicz oraz Koordynator Priorytetowego Obszaru Badawczego Society of the Future Dr hab. Piotr Bajor, prof. UJ.
więcej o The 3rd Jagiellonian Interdisciplinary Security Conference – relacja z konferencji

Aktywność studenckiej grupy badawczej w ramach międzynarodowego projektu

25.10.2021
Cieszymy się, że stacjonarny tryb funkcjonowania Uczelni pozwolił na kolejne zebranie studenckiego zespołu badawczego, działającego w ramach międzynarodowego projektu „Rola i znaczenie Partnerstwa Wschodniego w procesie transformacji państw Europy Wschodniej i Kaukazu Południowego”, kierowanego przez Zastępcę Dyrektora Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ dr. hab. Piotra Bajora, prof. UJ.
więcej o Aktywność studenckiej grupy badawczej w ramach międzynarodowego projektu

25.10.2021
Uprzejmie informujemy, że ukazał się Komunikat nr 30 Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego z dnia 20 października 2021 roku, na podstawie którego pracownicy, studenci i doktoranci Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz osoby trzecie przebywające na terenie Uniwersytetu Jagiellońskiego są zobowiązani do zachowywania zasad dystansu społecznego oraz zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki we wszystkich przestrzeniach wspólnych.
więcej o Komunikat Rektora UJ w sprawie ustanowienia określonych obowiązków w związku z wystąpieniem stanu epidemii

13.10.2021
Zapraszamy studentów do zgłaszania udziału w "Forum Młodych UE-Bałkany", które odbędzie się w dniach 22-26 listopada 2021 r. w Rzymie.
więcej o Forum Młodych UE-Bałkany (Rzym, 22-26 listopada 2021 r.) w ramach Konferencji na temat przyszłości Europy

13.10.2021
W dniach 7-8 października 2021 r. we Lwowskim Państwowym Uniwersytecie im. Iwana Franki odbyło się kilka działań związanych z realizacją międzynarodowego projektu badawczego „Rola i znaczenie Partnerstwa Wschodniego w procesie transformacji państw Europy Wschodniej i Kaukazu Południowego”, podjętych we współpracy z Uniwersytetem Jagiellońskim.
więcej o Realizacja międzynarodowego projektu badawczego „Rola i znaczenie Partnerstwa Wschodniego w procesie transformacji państw Europy Wschodniej i Kaukazu Południowego”