INPiSM na Festiwalu Nauki

W dniach 17-18 maja odbył się na Rynku Głównym Festiwal Nauki, podczas którego zaprezentował się Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych. Przedstawiciele Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych, wraz z Instytutem Europeistyki oraz Instytutem Bliskiego i Dalekiego Wschodu zachęcali uczestników Festiwalu do zainteresowania się problematyką bezpieczeństwa narodowego, polityczną oraz stosunków międzynarodowych 18 maja.

Liczne konkursy i ciekawe postery naukowe, przygotowane przez studentów Koła Naukowego Bezpieczeństwa Narodowego, Koła Nauk Politycznych oraz Koła Studentów Stosunków Międzynarodowych cieszyły się wielkim zainteresowaniem. Z ramienia INPiSM w Festiwalu udział wzięli studenci kół naukowych: Ewelina Jaroszewska, Karolina Koćwin, Paulina Pająk, Paulina Chamczyk, Paulina Marcinek, Paweł Bober, Natan Szymula, Mateusz Szabla, Mateusz Ciołkowski, Agnieszka Kawa, Dawid Gruev, Karolina Buczkowska, Ewa Orłowska, Nadia Gubernat, Agnieszka Sowa i Simona Sienkiewicz. Poniżej prezentujemy zdjęcia z Festiwalu.

fot. Marta Kania
Data publikacji: 10.06.2013