Ogólnopolska Konferencja Uniwersyteckich Ośrodków Politologicznych

Przedstawiciele Dyrekcji naszego Instytutu weszli w skład oficjalnej delegacji Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych, uczestniczącej w Ogólnopolskiej Konferencji Ośrodków Politologicznych, która odbyła się w Uniwersytecie Opolskim w dniach 9-10 marca br.

Podczas konferencji omówione zostały najważniejsze kwestie badawcze, dydaktyczne i organizacyjne dotyczące funkcjonowania i aktywności ośrodków politologicznych w Polsce.
Wydarzenie to było również częścią święta Uniwersytetu Opolskiego, podczas którego doktorat honoris causa otrzymał prof. Andrzej Antoszewski. W imieniu społeczności naszego Instytutu serdecznie gratulujemy Panu Profesorowi tego zaszczytnego wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów w pracy naukowej.