Dr Błażej Sajduk laureatem konkursu Teaching Slam 2020

Źródło ilustracji: Uniwersytet Jagielloński

27 października odbył się finał konkursu Teaching Slam 2020, którego celem jest podnoszenie jakości prowadzonych zajęć dydaktycznych w Uniwersytecie Jagiellońskim oraz wymiana najlepszych praktyk w zakresie kształcenia studentów. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie przygotować 8-minutową prezentację, w której dzielili się innowacyjną techniką lub metodą dydaktyczną albo pomysłem na podniesienie jakości kształcenia. Do finału została zakwalifikowana prezentacja dr Błażeja Sajduka, adiunkta w Katedrze Bezpieczeństwa Narodowego, nt. „Rola stawiania pytań w tutoringu akademickim”. Przedstawione zostały w niej dwie uniwersalne techniki motywujące studentów do formułowania pytań.

Decyzją jury dr Błażej Sajduk otrzymał wyróżnienie w konkursie. Jednocześnie uczestnicy wydarzenia w głosowaniu przyznali dr. Sajdukowi Nagrodę Publiczności za najlepszą prezentację.

Serdecznie gratulujemy sukcesów!

Źródło ilustracji: Uniwersytet Jagielloński.

Data opublikowania: 29.10.2020
Osoba publikująca: Jakub Żurawski