Stypendium na pobyt badawczy w Delaware Valley University dla studentów III roku

Stypendium obejmuje jednosemestralny pobyt w Delaware Valley University (Doylestown, Pennsylvania) od stycznia do maja 2020 roku.

Stypendysta uzyskuje status research scholar w Delaware Valley University, co ma pozwolić na realizację projektu badawczego dotyczącego problematyki amerykanistycznej.

Student jest zobowiązany do eksternistycznego zaliczenia przedmiotów zgodnie z programem studiów obowiązującym w macierzystej jednostce WSMIP UJ (w tym celu należy złożyć wniosek o przyznanie Indywidualnego Planu Studiów).

Co obejmuje stypendium?

Stypendium pokrywa koszty związane z:

• czesnym,
  • zakwaterowaniem i wyżywieniem,
  • przelotem,
  • ubezpieczeniem.

Stypendium nie pokrywa kosztów wizy do USA oraz osobistych wydatków na miejscu.

Dla kogo?

Stypendium adresowane jest do studentów 3 roku studiów I stopnia odbywanych na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych. Pobyt naukowy w Delaware Valley University ma umożliwić zrealizowanie własnego projektu badawczego dotyczącego problematyki amerykanistycznej, który będzie podstawą napisania pracy dyplomowej.

Szczegółowe informacje do pobrania  - Stypendium w Delaware Valley University

Data opublikowania: 21.10.2019