Back

Informacja o wrześniowej rekrutacji w programie Erasmus plus

 

Uprzejmie informujemy, że we wrześniu odbędzie się II (dodatkowa) tura rekrutacji w ramach programu Erasmus Plus. Obejmie ona tylko i wyłącznie wyjazdy na semestr letni w roku akademickim 2021/2022. Będzie można aplikować jedynie na miejsca niezapełnione w czasie głównej styczniowej rekrutacji.

Rekrutacja zostanie otwarta 6 września a dokumenty składać będzie można do 17 września.

Wnioski należy składać w systemie USOSweb, jednak dodatkowo w tej rekrutacji będzie konieczne wypełnienie formularza MS Forms, przy pomocy którego będzie można przesłać dodatkowe dokumenty (opinie, zaświadczenia, certyfikaty, itp.) Oba formularze będą aktywne od 6 września.

Dodatkowo w dniu 14 września, o godzinie 15:00, odbędzie się spotkanie informacyjno-rekrutacyjne, z Panią Koordynator, Dr Małgorzatą Kułakowską.

Odnośniki do formularzy (wraz z instrukcją), oraz do spotkania, zostaną umieszczone na stronie internetowej Instytutu z początkiem września, po powrocie Dr Kułakowskiej z urlopu.

Osoby zainteresowane rekrutacją zapraszamy również do kontaktu z Panią Koordynator na jej wrześniowych dyżurach ( 1 września, 11.00-12.00 oraz 14 września, 12:00- 13:00)