Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Zespół ds. strony internetowej

Powołany przez Dyrektora Instytutu Zespół ds. strony internetowej działa od początku roku akademickiego 2012/2013. Podstawowym celem jaki  od początku przyświecał jego działaniom było dokończenie budowy nowej strony internetowej Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych w ramach Portalu Uniwersyteckiego UJ. Ostatecznie zreoranizowajno stronę główną oraz uusystematyzowano działy i zakładki w tramach, których zamieszczane są informacje.

Aktualnie zadaniem espołu jest bieżące administrowanie witryną, usprawnianie jej działania, opracowywanie i wdrażanie zmian w modułach i częsciach strony, co służyć ma łatwiejszemu korzystaniu z niej i bardziej przejrzystemu układowi treści. Zespół zajmuje się również administrowaniem profilu INPiSM UJ w serwisie Facebook.

W skład Zespołu wchodzą pracownicy INPISM: dr Michał Dulak z Katedry Studiów nad Procesami Integracyjnymi oraz dr Jakub Żurawski z Zakładu Komunikowania Politycznego i Polityki Medialnej. Wieloletnim członkiem Zespołu był również dr Mateusz Kolaszyński (Katedra Bezpieczeństwa Narodowego), w sprawach technicznych wsparcie zapewnia też dr Dariusz Stolicki (Katedra Współczesnych Systemów Politycznych i Partyjnych)

Podział obowiązków w ramach Zespołu

dr Michał Dulak - bieżące administrowanie stroną, w tym zamieszczanie nowych treści

dr Jakub Żurawski - nadzór nad funkcjonowaniem serwisu inp.uj.edu.pl jako całości, bieżące administrowanie stroną, w tym opracowywanie i zamieszczanie nowych treści

Zadania Zespołu

Budowanie i admninistrowanie stroną internetową Instytutu w ramach Portalu Uniwersyteckiego UJ. W szczególności w zakresie:

  1. dokończenia prac nad stroną INPISM UJ (wykonano w 2012)
  2. przeniesienia strony INPiSM UJ do nowego motywu UJ2015 (wykonano w 2022)
  3. określenia planu rozwoju strony (działanie cykliczne)
  4. określenia zasad organizacji i funkcjonowania strony (wykonano w 2012)
  5. zbierania informacji w celu rozbudowy treści zawartych na stronie (działanie ciągłe)
  6. merytorycznej pomocy dla osób, zainteresowanych rozbudową poszczególnych działów oraz stron katedr i zakładów (działanie ciągłe).