18-tka! Polska w UE. Miasteczko europejskie - solidarni z Ukrainą

03.05.2022
Zapraszamy Pracowników i Studentów INPiSM UJ na świętowanie jubileuszu 18-lecia Polski w UE, które odbędzie się 7 maja w Parku im. Henryka Jordana w Krakowie.
więcej o 18-tka! Polska w UE. Miasteczko europejskie - solidarni z Ukrainą

Spotkanie poświęcone stażom i karierom w instytucjach UE

01.05.2022
5 maja w godz. 9.45-11.15 w s. 238 ul. Reymonta 4 odbędzie się spotkanie z dr. Filipem Skawińskim, kierownikiem wydziału politycznego w Przedstawicielstwie Komisji Europejskiej w Polsce poświęcone stażom i karierom w UE.
więcej o Spotkanie poświęcone stażom i karierom w instytucjach UE

Po co Szwajcarom demokracja bezpośrednia? - konferencja naukowa

01.05.2022
W dniu 4 maja 2022 r. o godz. 10.00 w budynku Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (sala nr 025) odbędzie się konferencja naukowa "Po co Szwajcarom demokracja bezpośrednia?"
więcej o Po co Szwajcarom demokracja bezpośrednia? - konferencja naukowa

28.03.2022
więcej o EUROPA: REWIZJE, SYNTEZY, PROGNOZY. Seminarium naukowe poświęcone przyszłości Europy z okazji 90-rocznicy urodzin Bronisława Geremka

18.03.2022