Wsparcie psychologiczne w SOWA

14.03.2022
więcej o Aplikacja dyplomatyczno-konsularna 2022

28.02.2022
więcej o List otwarty grupy ekspertów Team Europe Direct Polska do przewodniczących: Komisji Europejskiej, Rady Europejskiej, Parlamentu Europejskiego i Wysokiego Przedstawiciela Unii ds. Zagranicznych i Polityki Bezpieczeństwa

16.02.2022
Miło nam poinformować, że w Instytucie Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ powstał nowy studencki zespół badawczy, który będzie realizował projekt naukowy: „Komunizm - z przeszłości do teraźniejszości. Studenckie badania naukowe nad zjawiskiem wykorzystywania komunistycznego dziedzictwa ideologiczno-politycznego przez współczesne partie komunistyczne”.
więcej o Nowy studencki zespół badawczy. Badania: „Komunizm – z przeszłości do teraźniejszości"

06.02.2022
Jagiellońskie Centrum Badań Afrykanistycznych wraz z Africa Research Institute, Óbuda University oraz Centre for Military Studies, Stellenbosch University zaprasza do udziału w międzynarodowej konferencji naukowej „The Visegrad countries and Africa: history and contemporaneity”.
więcej o Konferencja międzynarodowa “The Visegrad countries and Africa: history and contemporaneity” (zaproszenie do nadsyłania zgłoszeń)