Konkurs na wyjazdy semestralne i roczne do Uniwersytetu w Edynburgu oraz do Uniwersytetu w Exeter

Otwieramy konkurs na wyjazdy semestralne i roczne do Uniwersytetu w Edynburgu oraz do Uniwersytetu w Exeter. Ze względu na wydziałowy charakter umowy bilateralnej z uczelnią partnerską, rekrutacja odbywa się w ramach Wydziału i jest otwarta dla Wszystkich Studentek i Studentów studiów I stopnia. W przypadku Uniwersytetu w Edynburgu aplikować mogą Studentki i Studenci II roku studiów I stopnia, w przypadku Uniwersytetu w Exeter aplikować mogą Osoby studiujące na I i II roku studiów I stopnia.

Uczelnia partnerska zwalnia Osoby przyjeżdżające z obowiązku uiszczenia czesnego, wszystkie pozostałe koszty mobilności ponosi jednak Osoba wyjeżdżająca.

Warunkiem minimum jest znajomość języka angielskiego na poziomie B2 oraz średnia na poziomie minimum 4,0.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji poprzez formularz dostępny na stronie https://forms.office.com/e/RgwdbWghMt, w nieprzekraczalnym terminie 29 kwietnia, godzina 14:00.

Szczegółowe zasady konkursu.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na adres mailowy z Koordynatorem umowy, Dr Małgorzatą Kułakowską – erasmus.inpism@uj.edu.pl.