Seminarium naukowe: „Percepcja i współczesny obraz wojen”

Seminarium naukowe: „Percepcja i współczesny obraz wojen” 3 kwietnia odbyło się seminarium naukowe poświęcone problematyce współczesnych wojen i konfliktów oraz ich percepcji na arenie międzynarodowej. W trakcie seminarium przedstawione zostały wyniki badań dotyczące wybranych wojen i konfliktów w ujęciu porównawczym, ze szczególnym uwzględnieniem agresji Federacji Rosyjskiej i trwającej wojny w Ukrainie. Seminarium zorganizowane zostało w ramach projektu kierowanego przez dr Edytę Chwiej, w konkursie WSMiP na rozwój współpracy z otoczeniem zewnętrznym uczelni, we współpracy z Instytutem Europy Środkowej w Lublinie. Badania wykonano przy wsparciu finansowym Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych, w ramach Programu Strategicznego Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim.