VIII Zimowa Szkoła Metodologiczna - zaproszenie

Polskie Towarzystwo Nauk Politycznych zaprasza na VIII Zimową Szkołę Metodologiczną, która odbędzie się w dniach 16-17 lutego 2023 roku.

Wydarzenie adresowane jest do osób, które chciałyby skonsultować swoje projekty badawcze lub aktualnie prowadzone badania pod kątem poprawności metodologicznej. Zapraszamy przede wszystkim reprezentantów politologii, stosunków międzynarodowych, bezpieczeństwa, nauk o mediach oraz dyscyplin pokrewnych. Możliwe będzie skonsultowanie swoich projektów badawczych przedstawianych w ramach grantów Narodowego Centrum Nauki, rozpraw doktorskich, habilitacyjnych i wszelkich innych prac badawczych.

Poniżej zamieszczamy zaproszenie zawierające formularz zgłoszeniowy (w dwóch formatach i dwóch wersjach językowych).

Termin nadsyłania zgłoszeń został wydłużony do 15 stycznia 2023 roku.
VIII Zimowa Szkoła Metodologiczna zaproszenie
VIII Zimowa Szkoła Metodologiczna zaproszenie