Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Uroczysta inauguracja roku akademickiego w INPiSM

Uroczysta inauguracja roku akademickiego w INPiSM
Dzisiaj w naszym Instytucie miała miejsce uroczysta inauguracja nowego roku akademickiego. Po pandemicznej przerwie, wróciliśmy do ważnej dla naszego Instytutu uroczystości, jaką jest tradycyjna inauguracja kolejnego roku akademickiego.
Uroczystość otworzył Dr hab. Adrian Tyszkiewicz - Dyrektor INPiSM, który przywitał całą społeczność naszej jednostki i życzył Studentom oraz Pracownikom wszelkiej pomyślności i wielu sukcesów naukowych oraz dydaktycznych.
W uroczystości wziął udział Dziekan WSMiP Dr hab. Paweł Laidler, prof. UJ, który podkreślił rolę i znaczenie tradycji akademickiej w tożsamości naszej jednostki oraz złożył najlepsze życzenia dla Pracowników i Studentów INPiSM.
W dalszej części uroczystości odbyła się immatrykulacja studentów i studentek rozpoczynających studia w INPiSM, którą przeprowadziła Zastępczyni Dyrektora INPiSM ds. dydaktycznych Dr Edyta Chwiej. Następnie głos zabrał Przewodniczący Wydziałowej Rady Samorządu Studentów WSMiP Pan Igor Majerczak, który życzył Studentkom i Studentom jak najlepszych wyników w nauce oraz zachęcał do włączania się w różne formy aktywności studenckiej.
Wykład inauguracyjny poświęcony problematyce współczesnych wyzwań bezpieczeństwa dla NATO wygłosił Prof. dr hab. Dariusz Kozerawski.
Serdecznie dziękujemy Pracownikom i Studentom za udział w uroczystości i całej społeczności INPiSM życzymy wszelkiej pomyślności oraz sukcesów badawczych, dydaktycznych i organizacyjnych w nowym roku akademickim 😀📚💻
Zobacz galerię zdjęć