Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wsparcie psychologiczne w SOWA

Szanowni Państwo,

sytuacja, w której znalazła się Ukraina i Europa jest bardzo wymagająca. Uniwersytet, z dnia na dzień, stał się miejscem nie tylko zdobywania wiedzy ale również azylem przed wojną. Konflikt zbrojny oraz bycie jego świadkiem jest bardzo obciążające psychicznie. Spotykacie się Państwo na co dzień z osobami bezpośrednio lub pośrednio dotkniętymi skutkami tego przerażającego konfliktu. Zachęcamy Państwa do informowania Waszych studentek i studentów o naszych działaniach z zakresu pomocy psychologicznej.

Studencki Ośrodek Wsparcia i Adaptacji jest miejscem gdzie wszystkie osoby studiujące na studiach licencjackich, magisterskich i doktoranckich mogą  otrzymać bezpłatne  wsparcie psychologiczne w języku polskim, ukraińskim i angielskim.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie Państwo na stronie www.sowa.uj.edu.pl

Wsparcie psychologiczne dla studentów z Ukrainy:

Od czwartku 03.03.2022 funkcjonuje dyżur dedykowany dla osób studiujących chcących zasięgnąć wsparcia psychologicznego w języku ukraińskim.

Dyżury odbywają się:

we wtorki w godz. 16:00-19:00,

w czwartki w godz. 16:00-19:00

w soboty w godz. 9:00-13:00.

W podanych dniach możliwy jest kontakt telefoniczny pod numerem 519 307 770, e-mail: sowa.ukraina@uj.edu.pl

Po wcześniejszym umówieniu jest również możliwość kontaktu osobistego lub poprzez aplikację MS Teams.

Jednocześnie przypominamy o możliwości skorzystania ze wsparcia w kryzysie przez wszystkie osoby pracujące na Uniwersytecie Jagiellońskim. Punkt Konsultacyjny działa dla Państwa. Rejestracja odbywa się w każdy poniedziałek w godzinach 10.00-12.00 pod numerem telefonu 12 663 36 83.

Bądźmy razem!

Zespół SOWA UJ