14.04.2017
W dniu 6 kwietnia 2017 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie odbył się pierwszy finał debat oksfordzkich organizowanych przez Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce w ramach projektu Team Europe & the art of debate. Teza debaty brzmiała: Brexit to realna szansa na wzmocnienie Unii Europejskiej.
więcej o Studenci kierowani przez prof. Janusza Węca wygrali finał debat oksfordzkich organizowany przez Komisję Europejską

Publikacje pracowników

więcej o Publikacje pracowników

Reportaże

więcej o Reportaże

Ostatnie miejsca na zajęcia prowadzone w ramach projektu „Inter-Polit Leader”

05.04.2017
Zostały ostatnie miejsca na zajęcia prowadzone przez szkoleniowców w ramach projektu „Inter-Polit Leader”. Do wyboru wciąż pozostają cztery kompetencje: zawodowa w zakresie redakcyjno-graficznym i językowym, przedsiębiorcza w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi i tworzenie e-biznes planu, analityczna i komunikacyjna w zakresie pracy w zespołach międzynarodowych.
więcej o Ostatnie miejsca na zajęcia prowadzone w ramach projektu „Inter-Polit Leader”

Zgłoszenia do projektu "Inter-Polit Leader"!

26.03.2017
Studenci zainteresowani udziałem w projekcie powinni dostarczyć osobiście do 3 kwietnia 2017 roku do Biura Projektu (Instytut Europeistyki, ul. Jodłowa 13) w godz. 11:00-12:30 w dni robocze (od poniedziałku do piątku) lub przesłać pocztą mailową.
więcej o Zgłoszenia do projektu "Inter-Polit Leader"!