Zaproszenie do udziału w badaniu antydyskryminacyjnym

24.10.2017
Badanie skierowane jest do wszystkich studentów, studentek, doktorantów i doktorantek (studiujących co najmniej rok na Uniwersytecie Jagiellońskim). Badanie jest w pełni anonimowe.
więcej o Zaproszenie do udziału w badaniu antydyskryminacyjnym

Wykład otwarty profesora Gary’ego Lita

22.10.2017
W dniu 16 października 2017 r. w Instytucie Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego odbył się wykład otwarty profesora Gary’ego Lita. Tematem wykładu było zagadnienie azjatyckiej percepcji na zaangażowanie Stanów Zjednoczonych Ameryki w regionie (Asian Percepion of the U.S. in the Region).
więcej o Wykład otwarty profesora Gary’ego Lita

Nowy nabór do projektu "Inter-Polit Leader"!

18.10.2017
Tylko studenci Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych (2-3 rok studiów licencjackich oraz 1-2 roku studiów magisterskich) mogą za darmo podnieść swoje kompetencje, na których brak u absolwentów wskazują najwięksi pracodawcy na polskim rynku.
więcej o Nowy nabór do projektu "Inter-Polit Leader"!

Odeszła Pani Dr hab. Ewa Bojenko-Izdebska

11.10.2017
Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 8 października 2017 r.odeszła od nas Pani Dr hab. Ewa Bojenko-Izdebska.
więcej o Odeszła Pani Dr hab. Ewa Bojenko-Izdebska

05.10.2017
Ukazał się pierwszy numer Jagiellońskiego Przeglądu Bezpieczeństwa - nowego pisma Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych, którego wydawcą jest Zakład Bezpieczeństwa Narodowego. Jagielloński Przegląd Bezpieczeństwa zrodził się z potrzeby wzbogacenia współczesnej debaty o bezpieczeństwie toczonej w Polsce i za granicą.
więcej o Jagielloński Przegląd Bezpieczeństwa - pierwszy numer nowego pisma poświęconego problematyce bezpieczeństwa