Grant NCN dla Roberta Siudaka

27.08.2018
Informujemy, że mgr Robert Siudak, doktorant w Zakładzie Bezpieczeństwa Narodowego, uzyskał grant badawczy Narodowego Centrum Nauki w konkursie PRELUDIUM na realizację projektu nt. Dyskursy cyberbezpieczeństwa w świetle zagrożeń związanych z technologiami informacyjno-komunikacyjnymi w Polsce
więcej o Grant NCN dla Roberta Siudaka

Nowa seria wydawnicza pod redakcją pracowników INPiSM w wydawnictwie Peter Lang

17.06.2018
Z przyjemnością informujemy, że w międzynarodowym wydawnictwie Peter Lang zainaugurowana została przez prof. Andrzeja Manię i dr. Marcina Grabowskiego seria wydawnicza "International Relations in Asia, Africa, and the Americas: Politics, Economy, Society - Transdisciplinary Perspectives".
więcej o Nowa seria wydawnicza pod redakcją pracowników INPiSM w wydawnictwie Peter Lang

ISAD: rekrutacja zakończona!

12.06.2018
Pierwsza edycja nowych studiów magisterskich dotyczących międzynarodowego bezpieczeństwa i rozwoju (ISAD), unikalnego i innowacyjnego programu kształcenia ukierunkowanego na łączenie praktyki z teorią, rozpocznie się w październiku na Uniwersytecie Jagiellońskim.
więcej o ISAD: rekrutacja zakończona!

Kolejna seria analiz i komentarzy Zakładu Bezpieczeństwa Narodowego INPiSM UJ

01.06.2018
Uprzejmie informujemy, że w minionym miesiącu ukazały się kolejne analizy i komentarze Zakładu Bezpieczeństwa Narodowego UJ, dotyczące bieżących wydarzeń i procesów współczesnego bezpieczeństwa narodowego i międzynarodowego.
więcej o Kolejna seria analiz i komentarzy Zakładu Bezpieczeństwa Narodowego INPiSM UJ

25.05.2018
W dniu 21 maja 2018 r. w Auli Średniej B Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego odbyła się debata oksfordzka zorganizowana przez Katedrę Studiów nad Procesami Integracyjnymi INPiSM UJ w ramach projektu Jean Monnet Chair EUCRIS. Teza debaty była następująca: Kryzys imigracyjny osłabił Unię Europejską.
więcej o Relacja z debaty oksfordzkiej Jean Monnet Chair EUCRIS: Kryzys imigracyjny osłabił UE