Akredytacja politologii – ocena pozytywna

22.07.2021
Z radością informujemy, że w trwającym w tym roku akademickim procesie akredytacji trzech kierunków studiów w naszym Instytucie, Polska Komisja Akredytacyjna przyjęła kolejną uchwałę w sprawie oceny programowej kierunku politologia.
więcej o Akredytacja politologii – ocena pozytywna

Akredytacja kierunku stosunki międzynarodowe: ocena pozytywna

10.07.2021
Z radością informujemy, że w trwającym w tym roku akademickim procesie akredytacji trzech kierunków studiów w naszym Instytucie, Polska Komisja Akredytacyjna przyjęła uchwałę w sprawie oceny programowej kierunku stosunki międzynarodowe.
więcej o Akredytacja kierunku stosunki międzynarodowe: ocena pozytywna

Współpraca dla Studentów przy realizacji międzynarodowego projektu badawczego „Rola i znaczenie Partnerstwa Wschodniego w procesie transformacji państw Europy Wschodniej i Kaukazu Południowego”

08.06.2021
Uprzejmie informujemy, że w ramach międzynarodowego projektu badawczego „Rola i znaczenie Partnerstwa Wschodniego w procesie transformacji państw Europy Wschodniej i Kaukazu Południowego”, realizowanego w Instytucie Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ, uwzględniona została działalność studenckiej grupy badawczej, zajmującej się częścią problematyki analizowanej w ramach projektu.

Dr Adam Kirpsza laureatem konkursu Narodowego Centrum Nauki

25.05.2021
Dr Adam Kirpsza, adiunkt w Katedrze Studiów nad Procesami Integracyjnymi Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ otrzymał finansowanie na realizację projektu pt. „Determinanty oraz opłacalność współpracy państw w ramach Grupy Wyszehradzkiej w procesie legislacyjnym Unii Europejskiej".
więcej o Dr Adam Kirpsza laureatem konkursu Narodowego Centrum Nauki

Nagrody Naukowe PTSM - zgłoszenia za 2020 rok

25.05.2021
Polskie Towarzystwo Studiów Międzynarodowych ogłasza konkurs na najlepszą autorską monografię naukową z zakresu nauki o stosunkach międzynarodowych opublikowaną w roku 2020 oraz na najlepszą pracę doktorską z zakresu nauki o stosunkach międzynarodowych obronioną w roku 2020.
więcej o Nagrody Naukowe PTSM - zgłoszenia za 2020 rok