Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nominacje Prof. Piotra Bajora i mgr Barbary Banasik w konkursie „Laudacje Studenckie 2023”

Nominacje Prof. Piotra Bajora i mgr Barbary Banasik w konkursie „Laudacje Studenckie 2023”

Z radością informujemy, że w tegorocznej edycji konkursu „Laudacje Studenckie 2023” dwie nominacje otrzymali pracownicy naszego Wydziału: Dr hab. Piotr Bajor, prof. UJ oraz mgr Barbara Banasik.

Prof. Piotr Bajor z Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych otrzymał nominację w kategorii „Mentor Studenta”. Nagroda w tej kategorii jest przyznawana pracownikom naukowym, którzy w swej działalności w szczególny sposób mają na uwadze dobro studentów, inspirują i motywują studentów do dalszego rozwoju oraz zdobywania wiedzy i umiejętności oraz zaangażowanych i wspierających szeroko rozumianą aktywność studencką.

Mgr Barbara Banasik z Instytutu Bliskiego i Dalekiego Wschodu otrzymała nominację w kategorii „Pomocna Dłoń”. Nagroda w tej kategorii jest przyznawana pracownikom administracyjnym, którzy w swojej codziennej pracy, w sposób wyróżniający pomagają studentom w rozwiązywaniu bieżących problemów i formalności.

Celem konkursu „Laudacje Studenckie” jest wyrażenie przez społeczność studencką podziękowań dla osób zaangażowanych w działalność studentów, wspierających ją oraz dla których dobro studentów stanowi priorytet. Organizatorem konkursu „Laudacje Studenckie” jest Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego, natomiast nominacje są zgłaszane przez samorząd studencki poszczególnych wydziałów.

Serdecznie gratulujemy prof. Piotrowi Bajorowi i mgr Barbarze Banasik nominacji i życzymy kolejnych sukcesów zawodowych.

Zobacz galerię zdjęć