Druga edycja Konkursu „Granty dla przyszłości” dla wybitnych studentów WSMiP

Uprzejmie informujemy, że w związku z realizacją Programu Strategicznego Inicjatywa Doskonałości na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych, ogłoszona została druga edycja Konkursu „Granty dla przyszłości” dla wybitnych studentów.
Celem Konkursu jest prowadzenie badań naukowych w ramach studenckich zespołów badawczych, rozwój kompetencji naukowych oraz włączenie Studentów i Studentek w realizowane w ramach WSMiP prace badawcze, przygotowanie publikacji naukowych, upowszechnienie ich wyników oraz rozwój kompetencji miękkich, związanych z prowadzeniem badań naukowych.
Nabór wniosków w drugiej edycji konkursu upływa w dniu 30 listopada br.
Szczegółowe informacje na temat konkursu i zasad przyznawania mini-grantów studenckich dostępne są na stronie: https://wsmip.uj.edu.pl/iduj-studenci2.
Gorąco zachęcamy Państwa Studentów do przygotowania wniosków projektowych i udziału w tym konkursie.