Dr Joanna Mormul nową Opiekunką Naukową Koła Studentów Stosunków Międzynarodowych

Uprzejmie informujemy, że w dniu 14 września odbyło się spotkanie on-line Zarządu Koła Studentów Stosunków Międzynarodowych UJ z Zastępcą Dyrektora ds. ogólnych i międzynarodowych INPiSM Dr. hab. Piotrem Bajorem oraz Dr Joanną Mormul. W trakcie spotkania Dr hab. Piotr Bajor poinformował władze Koła o zakończeniu piastowania funkcji opiekuna naukowego i powierzeniu tego stanowiska Pani Doktor Joannie Mormul z Katedry Stosunków Międzynarodowych.
Dyrektor Piotr Bajor podziękował Zarządowi KSSM za długie lata trwającej od 2012 r. współpracy, w trakcie których Koło należało do jednej z najlepszych i najprężniej działających struktur studenckich na Uniwersytecie Jagiellońskim. Dr hab. Piotr Bajor podkreślił, że ten niewątpliwy sukces Koła był możliwy tylko dzięki pracy i zaangażowaniu Studentów oraz wyraził przekonanie, że przy współpracy z Panią Doktor Joanną Mormul, Koło będzie dalej znakomicie funkcjonować, stanowiąc miejsce realizacji pasji i rozwoju zainteresowań naukowych Studentów. Z kolei Pani Doktor Mormul podkreśliła, że z przyjemnością obejmuje funkcję Opiekunki Koła i wyraziła gotowość wszelkiego wsparcia dla realizacji kolejnych inicjatyw i projektów podejmowanych przez KSSM.W trakcie spotkania omówiono również plany Zarządu na najbliższy semestr, które zapowiadają się bardzo ambitnie, także trzymamy kciuki za ich realizację.
Korzystając z okazji, serdecznie dziękujemy Dr. hab. Piotrowi Bajorowi za sprawowanie funkcji opiekuna naukowego KSSM w latach 2012-2020 i życzymy dalszych sukcesów na tym stanowisku Pani Doktor Joannie Mormul.

Data opublikowania: 18.09.2020
Osoba publikująca: Michał Dulak